pripája sa...

Senior Performance Tester

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 2 500 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Mikšovský Juraj
Ref. Č. 1-10-30601

Medzinárodný poskytovateľ mobilných finančných služieb ponúka miesto pre skúseného senior testera.

Náplň práce:

  • Reportovanie kvality vyvinutých produktov
  • Zaťaženie a stanovenie SLA pre aplikačnú výkonnosť/dostupnosť v koordinácii s inými oddeleniami
  • Preskúmanie nefunkčných požiadaviek a poskytovanie spätnej väzby
  • Vytváranie skriptov pre výkonnostné testy
  • Testovanie aplikácií podľa technickej architektúry na rôznych úrovniach
  • Preskúmanie plánov a scenárov výkonnostných testov
  • Dizajn, vytváranie a vyhotovenie scenárov a skrípt za účelom merania výkonnosti a škálovateľnosti

Požiadavky

Požiadavky na uchádzača:
  • aspoň 4 ročná skúsenosť v SW testovaní
  • znalosť metodológií a osvedčených postupov výkonnostného testovania
  • skúsenosť s testovaním s dôrazom na JMeter
  • znalosť výkonnostného monitoringu rôznych serverov (web, app, db)
  • skúsenosť s jedným z programovacích jazykov: JavaScript, Bean Shell, Groovy
  • skúsenosti s parametrami sledovania výkonnosti v operačnom systéme Linux (RHEL)
  • dobrá znalosť Jira, SoapUI, Selenium a iných testovacích nástrojov, SOAP, REST

IT a telekomunikace | Quality assurance a testování | Tester | Senior | Rest/Soap | Selenium | Tester