pripája sa...

SENIOR OPERATIONAL BUYER - NOVÉHO NÁKUPNÉHO ODDELENIA

Lokalita Bratislava - Vajnory
Platové ohodnotenie 1 600 - 1 900 EUR
Publikované 6 hodinami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-31604

Využite príležitosť začať pracovať pre medzinárodnú nemeckú spoločnosť. Je významná svojou rodinnou atmosférou a v Bratislave rozbieha NOVÉ NÁKUPNÉ ODDELENIE. Do svojho tímu hľadajú skúseného SENIOR OPERATIONAL BUYERA, ktorý ovláda plynulo nemecký alebo anglický jazyk.

Vašou náplňou práce bude:

  • Nákup priamych aj nepriamych materiálov
  • Zodpovednosť za spracovanie nákupných požiadaviek prichádzajúcich od interných zákazníkov spoločnosti
  • Dodržiavanie nákupných procesov a postupov v súlade s internými smernicami spoločnosti
  • Zodpovednosť za spracovanie objednávok v optimálnom čase a kvalite
  • Sledovanie kvality, aktuálnosti licencií a certifikátov objednávaných materiálov a služieb
  • Priama telefonická a mailová komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
  • Sledovanie a zabezpečovanie dodania materiálov a služieb internému zákazníkovi
  • Zodpovednosť a riešenie vzniknutých problémov, reklamácií v súvislosti s dodaným materiálom a službou
  • Komunikácia s finančným oddelením a podieľanie sa na riešení problémov súvisiacich s fakturáciou
  • Komunikácia a spolupráca s Category Managerom alebo Sourcing Managerom na zlepšovaní a zvyšovaní kvality dodávaných materiálov a služieb
  • Zodpovednosť za dokumentáciu v systéme SAP

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • VŠ vzdelanie v obchodnej alebo technickej oblasti
  • Prax v oblasti nákupu 3 až 5 rokov
  • Anglický jazyk na plynulej úrovni alebo nemecký jazyk na plynulej úrovni PODMIENKOU
  • Znalosť programu Excel na pokročilej úrovni
  • Skúsenosti v programe SAP VÝHODOU
  • Samostatnosť
  • Silné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Silná orientácia na zákazníka

Spoločnosť pre svojich zamestnancov má pripravený bohatý balík benefitov:
  • Flexibilnú pracovnú dobu
  • Dovolenku nad rámec zákona
  • Sick days
  • Plne hradené stravné lístky

Engineering | Nákup | Nákupca | Nákup | Proces | Purchaser