Senior Network Engineer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 800 - 3 500 €
Ref. Č.
1-15-39847-1

Do spoločnosti zaoberajúcej sa telekomunikačnými službami hľadáme skúseného kandidáta, ktorý by prispel svojimi skúsenosťami do tímu na pozícii Senior Network Engineer.

Náplň práce:

  • Design a plánovanie LAN/WAN sietí
  • Plánovanie kapacity, riešenie incidentov a problémov
  • Podpora starostlivosti o zákazníka s ohľadom na individuálne problémy zákazníkov
  • Fyzické nasadenie telekomunikačných zariadení na hlavných miestach, vrátane inštalácie, uvedenie do prevádzky, konfigurácie
Požiadavky
  • Znalosť sieti na úrovni CCNP
  • Znalosť v ladení a analýze komplexných problémov v doméne IP siete
  • Odborné znalosti ethernetových sietí, telekomunikačných protokolov (IPv4, IPv6..)
  • Skúsenosti s konfiguráciou a prevádzkou sieťových zariadení Cisco, Juniper, Fortigate
  • Hlboká znalosť routing protokolov BGP, VRRP, RIP, OSPF
  • Skúsenosti s budovaním WAN a LAN sieti na baze Ethernet a MPLS (architektura, návrh a dizajn)
  • Skúsenosti s nasadzovaním, konfiguráciou a ladením Enterprise core / backbone routrov a switchov v ISP sieťach
  • Angličtina na výbornej písomnej a komunikačnej úrovni B2
Benefity
  • Možnosť hybridného home officu
  • Ročné odmeny do výšky jedného platu
  • 5 týždňov dovolenky i pre kolegov do 33 rokov
  • Flexibilná pracovná doba
  • Deň plateného voľna pri svadbe/narodení dieťaťa
  • Rozvojové vzdelávacie programy
  • Kurzy anglického jazyka v rámci pracovnej doby, preplácané zamestnávateľom
  • Zamestnanecké zľavy
  • Zľavy u firemných partnerov (Datart, Hej.sk)
  • Multisport karta, Metro karta