pripája sa...

SENIOR .NET DEVELOPER

Lokalita Bratislava
Publikované asi mesiacom
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 1-10-26738

Si šikovný .NET developer a chceš byť súčasťou stabilnej medzinárodnej spoločnosti?
Hľadáme kandidátov, ktorí sa chcú zamerať na kreatívny vývoj a prácu v tíme s čiastočnou možnosťou Home Office-u.

Pracovná náplň:

  • aktívna práca na vývoji s využitím C#
  • vývoj a dizajn CPT databáz (Common Pricing Tool)
  • vývoj a údržba UI
  • zodpovednosť za vývoj a následné testovanie

Požiadavky

Hľadáme kandidátov ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • vzdelanie v relevantnej oblasti
  • pokročilá úroveň programovania s využitím C#/.NET
  • práca s Oracle databázami (PL/SQL)

  • Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine do veľkej miery
  • Quiet Zóna. Benefit Eco- preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e
  • Garantovaný 13 plat- výška udeľovaná na základe výkonu-väčší než mesačný plat
  • Mnoho ďalších atraktívnych benefitov

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | .NET | C# | PL/SQL | Programmer