pripája sa...

SENIOR NÁKUPCA s nemčinou

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Henčová Daniela
Ref. Č. 23604

Ovládate nemecký jazyk na plynulej úrovni a viete sa dohovoriť aj po anglicky? Máte skúseností s nákupom materiálov či už do kancelárie, alebo do výroby? Chcete byť súčasťou korporátu a budovať si kariéru?

Náš klient hľadá šikovných ľudí na pozíciu SENIOR NÁKUPCA.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • podpora Junior Nákupcov pri riešení zložitejších prípadov
  • spracovanie nákupných požiadaviek
  • práca v interných portáloch a v systéme SAP
  • vytvorenie objednávky na základe klientových požiadaviek
  • kontrola cien podľa stanovených cenníkov
  • komunikácia v nemeckom jazyku – interne, s dodávateľmi
  • spolupráca s oddeleniami v zahraničí

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • znalosť nemeckého jazyka na plynulej úrovni (denná komunikácia so zákazníkmi a zahraničnými kolegami)
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • skúsenosti s nákup min. 1,5 roka (nákup kancelárskych potrieb/prepravy/priamych materiálov/nepriamych materiálov/...)
  • dobré komunikačné schopnosti
  • orientácia na detail
  • ochota pomôcť menej skúseným kolegom

Medzi benefity tejto firmy patrí napríklad 13. garantovaný plat, flexibilný pracovný čas alebo možnosť práce na „home office“.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Engineering | Obchod a marketing | Obchod | Nákup | Nákupca | Obchodný zástupca | Nákup | Technický | Servis / služby | Purchaser