pripája sa...

SENIOR NÁKLADOVÝ ANALYTIK

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 900 - 2 500 EUR
Publikované 8 mesiacmi
Kontakt Medzihradská Simona
Ref. Č. 1-11-31771

Popis Práce

Majte dosah na výrobné náklady a zefektívnite ich.

Náplň práce:

  • Výpočet nákladov pri výrobe
  • Príprava nákladových analýz
  • Návrhy na zníženie nákladov

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne 3 roky skúseností z oblasti nákladov vo výrobnej firme
  • Plynulá schopnosť komunikovať v anglickom jazyku- B2
  • Technické vzdelanie alebo skúsenosť z technického prostredia
  • Pokročilá znalosť MS Excel
  • Znalosť technických výkresov je veľké plus

Spoločnosť ponúka množstvo zaujímavých benefitov, ktoré budú komunikované na osobnom pohovore.

Finance a bankovníctvo a investície | Analýzy | Analytik | Komplexný | Senior | Výroba | Predpoveď | Financial analyst