pripája sa...

Senior mobile developer (Team leader)

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 23947

Usilujete sa o profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť ku zmenám v jednej z najvýznamnejších medzinárodných spoločností? V tom prípade máme pre Vás zaujímavú pracovnú ponuku. Pozícia Senior mobile developera je úplne novou, čo je zaujímavou príležitosťou!

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • vývoj nových mobilných aplikácií na platforme Android, iOS alebo Xamarin
  • práca na produktoch spoločnosti
  • vedenie tímu developerov
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
  • vzdelanie z IT oblasti
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • skúsenosti ako mobile developer (iOS alebo Android)
  • skúsenosti s vedením tímu sú výhodou, nie nutnosťou

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Android | Mobile | IOS | Java | Programmer