pripája sa...

SENIOR LOGISTIK / ŠPEDITÉR

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 24362

Je logistika a špedícia pre Vás to ,,pravé orechové"? Máte skúsenosti s vyjednávaním a starostlivosťou o zákazníka?
Chcete v práci napredovať, dosahovať dobré výsledky a uplatniť sa v medzinárodnej firme pôsobiacej v oblasti dopravy a špedície?
Aktuálne je tá príležitosť TU, tak neváhajte a aplikuje si ešte dnes!

Náplň práce zahŕňa:

  • Denný kontakt so zákazníkmi
  • Spracovanie objednávok a požiadaviek od zákazníkov
  • Negociácie zmluvných podmienok a zmluvných náležitostí
  • Komunikácia s prepravnými spoločnosťami
  • Budovanie vzťahov so zákazníkmi
  • Administratíva s tým spojená

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:
  • Aspoň 3 roky praxe v oblasti logistiky/špedície - PODMIENKA
  • Plynulá úroveň anglického jazyka
  • Znalosť iného cudzieho jazyka je veľkou výhodou (nemecký, maďarský, poľský...)
  • Predchádzajúca skúsenosť s vedením tímu a s participáciou na projektoch je veľmi vítaná
  • Výborné komunikačné a negociačné zručnosti
  • Schopnosť pracovať samostatne a s vysokým pracovným nasadením
  • Orientácia na výsledky a cieľ

Benefity

Spoločnosť Vás motivuje nasledujúcimi benefitmi:
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Ročné odmeny v závislosti od plnenia cieľov
  • Dynamické a príjemné prostredie
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Jazykové kurzy (anglický a nemecký jazyk)

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Business Support Center | Engineering | Administratíva | Zákaznícky servis | Logistika | Administratívny pracovník | Referent | Špecialista | Operátor | Obchodný zástupca | Logista | Forwarder | Preprava | Forwarding agent