pripája sa...

JAVA DEVELOPER SO ZÁUJMOM O ARCHITEKTÚRU

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 3 100 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32205

Do švajčiarskej spoločnosti fungujúcej v oblasti zaisťovníctva hľadáme Senior Java developera, ktorý má chuť navrhovať nové riešenia a záleží mu na celkovom produkte.

Náplň práce:

  • spolupráca na vývoji data governance aplikácie v enterprise prostredí
  • zameranie najmä na BE vývoj v Jave, ale je možnosť venovať sa aj fullstack programovaniu (FE v Angular)
  • podieľanie sa na nových projektoch - napr. migrácia na hybrid cloud či do microservices architektúry
  • práca s Oracle
  • možnosť ovplyvniť architektúru
  • návrh zmien a vylepšení - analýza možností na zlepšenie a návrh riešení
  • spolupráca v 5 člennom medzinárodnom agilnom tíme

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • aspoň 3-ročné skúsenosti ako Java developer
  • pokročilé skúsenosti s Java EE vývojom
  • aktívna angličtina na komunikatívnej úrovni (B2)

Benefity

  • 13. plat
  • finančné bonusy
  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Web developer | J2EE | Java | Angular | Javascript | Azure | Cloud | Microservices | Programmer