pripája sa...

Senior Java Developer (Kafka, Spring)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 900 - 3 000 EUR
Publikované 8 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-31818

Príležitosť pre skúsených Java developerov, ktorí majú chuť pracovať pre slovenskú spoločnosť na vlastných produktoch firmy. Pozícia ponúka možnosti venovať sa nových technológiám a stále vylepšovať existujúce riešenia. Zároveň však zamestnávateľ myslí aj na worklife balance zamestnancov a kľudné pracovné prostredie.

Náplň práce:

  • vývoj aplikácií a modulov pre booking systém pre stávkovanie (tool na zostavovanie ponuky a tiketov)
  • spolupráca na vývoji nových riešení - vývoj od nuly - návrh riešenia, implementácia, testovanie, prevádzka
  • spolupráca v Scrum tíme 6tich java developerov
  • tech stack: Java 8, Spring a Spring Boot, RabbitMQ, Katka, PostgreSQL, Saltstack, Jenkins
  • ďalšie vývojové tooly: IDEA, maven, git/gitlab, JIRA, Confluence
  • architektúra: distribuovana architektúra, integrácia cez http rest a Kafka streaming

Požiadavky

  • aspoň 3 ročné skúsenosti ako Java developer
  • skúsenosti s vývojom v J2EE a Springu alebo Hibernate
  • silné znalosti dátových štruktúr a algoritmov
  • záujem o prácu s novými technológiami a chuť pracovať na inováciách

Benefity

  • work-life balance
  • odborné vzdelávanie
  • flexibilný pracovný čas

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Java | Programmer