SENIOR IT BUSINESS ANALYST/BIZNIS ANALYTIK (FREELANCE/TPP KONTRAKT NA 1 ROK)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 5 000 EUR/mes.
Publikované 17 dňami
Kontakt Kubín Juraj
Ref. Č. 1-10-28224

Máš predchádzajúce skúsenosti ako "business analyst" a chuť neustále sa zlepšovať? Máš analytické myslenie a vieš prísť s vlastnými návrhmi? Chceš vidieť skutočný dopad tvojej práce na výslednom produkte?
Tak mi daj o sebe vedieť!

MD rate do 250 EUR !

Čo bude tvojou náplňou práce:

  • Preklad a definícia požiadaviek zákazníka do požiadaviek na nový produkt
  • Komunikácia s internými a externými zákazníkmi
  • Definícia, analýza a dokumentovanie požiadaviek zákazníka
  • Analýza a návrh riešenia
  • Príprava a realizácia prezentácii a školení k produktu

Požiadavky

Aké podmienky by si mal spĺňať ak sa chceš uchádzať o túto pozíciu:
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni (aspoň B2)
  • Predchádzajúce skúsenosti s pozíciou "Business Analyst"
  • Schopnosť riešiť problémy samostatne
  • Záujem tvoriť a zlepšovať produkt

Benefity a výhody vyplývajúce zo spolupráce s našim klientom :
  • nadštandardné platové ohodnotenie
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • príjemné, neformálne pracovné prostredie
  • pohyblivý pracovný čas
  • laptop, tablet

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Analytik | Biznis analytik | Senior | IT Analyst