pripája sa...

Investičný analytik

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 800 EUR/mes.
Publikované 27 dňami
Kontakt Halušková Radka
Ref. Č. 1-11-28084

Zaujíma Ťa investovanie? Rád analyzuješ a pritom rozmýšľaš ako by sa dali veci zefektívniť? Obsadzujeme pozíciu pre spoločnosť, ktorá nemá na slovenskom trhu konkurenciu a svojim klientom poskytuje riešenia v podobe investičných produktov. Navyše Ťa čaká kariérny rast v podobe Projektového manažéra a skvelý kolektív!

Náplň práce:

  • analýza dát, fondov
  • podrobný komplexný reporting situácie na trhu
  • rekonsiliácie prebiehajucich obchodov
  • oceňovanie fondov
  • priama účasť na projektoch
  • komunikácia s bankami, administrátormi, audítormi na dennej báze
  • podieľanie sa na vývoji novej fin-tech platformy

Požiadavky

Vítaný kandidát:
  • plynulá úroveň anglického jazyka, komunikovať budeš denne v odbornej angličtine
  • motivácia pre investičnú sféru, záujem o investície aj mimo pracovného života
  • MS Excel na pokročilej úrovni (VBA, makrá veľkou výhodou)
  • skúsenosť s asset manažmentom, produktovým manažmentom, investíciami
  • komunikatívnosť, proaktívny prístup
  • chuť neustále sa posúvať vpred
  • dynamická osobnosť

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám (fin-tech platforma), účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Investovanie | Poisťovníctvo | Analytik | Správa aktív | Due diligence | Private equity | Financial analyst