pripája sa...

SENIOR HR ŠPECIALISTA - TEAM LEADER

Lokalita Nitra
Publikované dňom
Kontakt Diana Krajčovičová
Ref. Č. 2-12-28806

Ponúkame Vám príležitosť využiť Vaše znalosti z oblasti zákonníka práce, odmeňovania a ochrany osobných údajov.

Pre nášho klienta, významnú výrobnú spoločnosť pôsobiacu v Nitre, hľadáme skúseného kandidáta v danej oblasti.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:

  • dohľad nad oddelením administratívy a mzdovými účtovníčkami ,
  • koordinovanie zamestnancov ( 7 zamestnancov),
  • aktívna účasť na nastavovaní interných pravidiel v oblasti odmeňovania
  • návrhy zmien pre oblasť odmeňovania zamestnancov
  • sledovanie a implementácia zmien zákonníka práce, zaškoľovanie zamestnancov
  • príprava rozpočtu a súvisiacich štatistík, reportov

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:
  • výborná znalosť zákonníka práce
  • skúsenosť a orientácia v problematike ochrany osobných údajov
  • prehľad v oblasti systému odmeňovania
  • skúsenosť s vedením tímu ľudí
  • anglický jazyk – B1 - mierne pokročilý
  • znalosť systému SAP – výhodou
  • kolegiálny prístup, tímový duch, profesionalita

Benefity

  • 13-ty plat
  • Flexibilný pracovný čas
  • Podpora vzdelávania
  • príspevok na dopravu pre všetkých zamestnancov
  • skupinové životné a úrazové poistenie
  • možnosť využiť poradenstvo psychológa priamo na pracovisku

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=hr-administrativa-a-pravo

HR a kancelářské služby | Finance a bankovníctvo a investície | HR | Účtovníctvo | Účtovník | Špecialista | Generalista | Mzdy | Kompenzácia a výhody | HR Specialist