FULLSTACK PROGRAMÁTOR (Java+Node.JS/React) pre nový IT projekt/tím

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 500 - 3 800 EUR
Publikované 4 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-33076

Hľadáme Fullstack programátora, ktorý sa chce podieľať na novom projekte a viesť menší tím developerov v rámci nového softvérového riešenia v oblasti poistenia, ktoré bude aplikované na medzinárodnú úroveň.

Náplň práce:

  • vývoj v Jave a JavaScripte - React
  • práca na novom, white-label projekte
  • vedenie juniornejších developerov v agilnom tíme
  • dokumentácia, návrhy, customizácia, prerozdeľovanie taskov

Techstack:

Java, SpringBoot, Javascript, React, Node, Kafka, Typescript, Camunda, Rest, Docker, Sitecore, Wiremock

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilú znalosť s Java a Javascript programovaním (aspoň 3-ročná skúsenosť)
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka

Benefity

  • 13. plat
  • finančné bonusy
  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Vedúci tímu | Web developer | Programátor / vývojář | Java | Javascript | Developer