FULLSTACK PROGRAMÁTOR (Java+Node.JS/React) pre nový IT projekt/tím

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 800 €
Ref. Č.
1-10-33076

Hľadáme Fullstack programátora, ktorý sa chce podieľať na novom projekte a viesť menší tím developerov v rámci nového softvérového riešenia v oblasti poistenia, ktoré bude aplikované na medzinárodnú úroveň.

Náplň práce:

- vývoj v Jave a JavaScripte - React
- práca na novom, white-label projekte
- vedenie juniornejších developerov v agilnom tíme
- dokumentácia, návrhy, customizácia, prerozdeľovanie taskov

Techstack:

Java, SpringBoot, Javascript, React, Node, Kafka, Typescript, Camunda, Rest, Docker, Sitecore, Wiremock

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilú znalosť s Java a Javascript programovaním (aspoň 3-ročná skúsenosť)
- komunikatívna znalosť anglického jazyka

Benefity

- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty