pripája sa...

SENIOR DEVOPS/CLOUD ENGINEER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 700 - 3 700 EUR
Publikované 17 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-33662

Pre Švajčiarskeho lídra na trhu v oblasti poistenia hľadáme DevOps-Cloud inžiniera, ktorý sa chce podieľať na viacerých paralelných medzinárodných projektoch.

Náplň práce:

  • implementácia, návrh, zmeny na Cloud infraštruktúre (hybrid + public)
  • implementácia nových toolov, zefektívnenie procesov v rámci Cloud-u
  • kooperácia s ostatnými tímami, prípadné vedenie členov tímu
  • občasné cestovanie do zahraničia za klientom

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilú skúsenosť (aspoň 2 roky) s nasadzovaním riešení na Cloud
  • pokročilú znalosť so skriptovaním (Bash/Powershell/Python)
  • komunikatívnu a reprezentatívnu znalosť anglického jazyka

Benefity

  • 13. plat
  • finančné bonusy
  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Správa systému a hw | Architekt | DevOps | Vedúci tímu | Programátor / vývojář | Cloud | Bash | Python | Docker | AWS | Developer