DevOps - Cloud Inžinier

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 700 - 3 700 €
Ref. Č.
1-10-33662

Pre Švajčiarskeho lídra na trhu v oblasti poistenia hľadáme DevOps-Cloud inžiniera, ktorý sa chce podieľať na viacerých paralelných medzinárodných projektoch.

Náplň práce:

  • implementácia, návrh, zmeny na Cloud infraštruktúre (hybrid + public)
  • implementácia nových toolov, zefektívnenie procesov v rámci Cloud-u
  • kooperácia s ostatnými tímami, prípadné vedenie členov tímu
  • občasné cestovanie do zahraničia za klientom
Požiadavky

Požiadavaky na kandidátov:

  • pokročilú skúsenosť (aspoň 2 roky) s nasadzovaním riešení na Cloud
  • pokročilú znalosť so skriptovaním (Bash/Powershell/Python)
  • pokročilú znalosti OS Linux
  • komunikatívnu a reprezentatívnu znalosť anglického jazyka

(denná komunikácia s medzinárodným tímom)

Benefity
  • častý Home Office
  • Flexibilná pracovná doba
  • Garantovaný 13 plat
  • Benefit Eco - preplácanie zamestnancom Eco spotrebiče/produkty do výšky 3.600€
  • Príspevok na cestovanie v rámci MHD
  • Dovolenka nad rámec zákona
  • Work/ Life balance
  • Tréningy, školenia a certifikácie