pripája sa...

SENIOR CONTROLLER- HOLÍČ

Lokalita Holíč
Platové ohodnotenie 3 000 - 5 000 EUR
Publikované 10 mesiacmi
Kontakt Medzihradská Simona
Ref. Č. 1-11-31921

Pozícia senior finančného controllera Vám ponúka rôznorodú náplň práce a to:

  • Kontrola výkazu ziskov a strát na projektovej úrovni
  • Analýza odchýliek rozpočtu
  • Spolupráca pri tvorbe ročného plánu
  • Pravidelný týždenný a mesačný reporting
  • Účasť na mesačnej uzávierke
  • Rekonciliácie záväzkov a pohľadávok
  • Ad-hoc analýzy
  • Kvartálne zhodnotenie práce s kolegom controllerom
  • Komunikácia s manažmentom v Nemecku

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne 8 rokov skúseností s finančným controllingom
  • Komunikatívna a plynulá znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka na úrovni minimálne B2 a zároveň základy nemeckého jazyka- porozumieť nemeckému textu a hovorenému slovu
  • Pokročilá úroveň MS Excel- kontingenčné tabuľky
  • Skúsenosť z automobilovej spoločnosti je výhodou
  • Analytické myslenie, samostatnosť, odolnosť voči stresu

Spoločnosť ponúka rôzne benefity a budú predstavené samotnou spoločnosťou na osobnom stretnutí.

Finance a bankovníctvo a investície | Kontroling | Manažment | Kontrolór | Manažér | CFO | Riaditeľ | Komplexný | Senior | Financial Controller