SOLUTION CONSULTANT so zameraním na Sharepoint / PowerPlatform

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 560 - 2 700 €
Ref. Č.
1-10-34197

Pre nemeckú IT spoločnosť hľadáme šikovného Junior Solution Consultanta pre Office365, ktorý bude kľúčovým zamestnancom pre nový, začínajúci IT projekt.

Náplň práce:

· End-to-End práca na projektoch v rámci Office365 migrácii

· Zaúčanie, rozvíjanie sa a podieľanie sa na Microsoft Azure riešeniach

· Point of contact pre zákazníka, preberanie technických špecifikácii, plánovanie, dohliadanie nad projektom

· Práca v agilnom tíme na novom globálnom projekte v rámci Digitalizácie

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

· Pracovná skúsenosť a praktická znalosť Microsoft 365 produtkov (Admin; Konzultant, Support..)

· Znalosť Microsoft Power Platform (Power BI; Power Apps; Power Automate; Power Virtual Agents) a/alebo Sharepoint na pokročilejšej úrovni

· Anglický jazyk B2

Benefity spoločnosti sú v procese výberu, nakoľko sa jedná o nový IT projekt/divíziu.

Benefity budú zahŕňať široké spektrum finančných aj nefinančných výhod nakoľko sa jedná o globálnu spoločnosť s dlhoročným zázemím.

Téma benefitoov je zároveň otvorená preferenciám kandidáta.