pripája sa...

CLOUD ENGINEER pre Smart Building projekty

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 3 000 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-33515

Do globálnej spoločnosti, ktorá vyvíja špičkový software pre oblasti automatizácie, dopravy, energetiky, a telco, hľadáme Senior Cloud inžiniera.

Náplň práce:

  • vývoj cloud infraštruktúry
  • práca na AI projekte v rámci smart building projektov
  • práca v malom tíme na báze SCRUM
  • implementácia Frontendu (Angular) a Backendu (Node+Java) na Cloud
  • kooperácia s inými tímami z rôznych krajín

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • skúsenosť s návrhom Cloud infraštruktúry
  • aspoň základnú znalosť Angular + Java
  • pokročilú úroveň anglického jazyka

Benefity

  • 6-9 dní pracovného voľna nad rámec
  • 3 dni sick days
  • flexibilná pracovná doba
  • tréningový a rozvojový program
  • referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca až do výšky 2000 eur)
  • doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Cafeteria - program benefitov

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Ostatné | Architekt | Inžinier | DevOps | Cloud | Angular | Java | Scrum / Scrum Master | Developer