pripája sa...

AP ACCOUNTANT

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 1-11-27486

Nová príležitosť pre skúsených a šikovných ľudí. Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá kvalifikovaných uchádzačov do nového tímu na pozíciu AP účtovník.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovednosť za účtovné uzávierky
  • Kontrola účtov
  • Účtovanie došlých faktúr
  • Sledovanie faktúr a riešenie prípadných omeškaných platieb
  • Rekonsiliácia bankových účtov
  • Spravovanie dát v systéme SAP
  • Analýzy
  • Pravidelná príprava reportov

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • 3 ročná prax v účtovníctve
  • Aktívna znalosť Anglického jazyka
  • Práca so systémom SAP veľkou výhodou
  • MS Office - pokročilý
  • Schopnosť rýchlo sa adaptovať a učit

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Záväzky | Pohľadávky | SAP | Centrá zdieľaných služieb | Senior | Medzipodnikové | Zlepšovanie | Hotovosť a banka | Bookkeeper, accountant