pripája sa...

Senior Analyst / Business Analyst

Lokalita Rakúsko
Publikované 9 dňami
Kontakt Kubín Juraj
Ref. Č. 1-10-24913

Otvára sa možnosť pracovať pre medzinárodnú IT spoločnosť so sídlom vo Viedni. Ak si skúsený SENIOR BUSINESS ANALYTIK a chceš svoje skúsenosti uplatniť v úspešnej spoločnosti, tak je táto pozícia práve pre teba!

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • transformácia obchodných potrieb spoločnosti do funknčných IT požiadaviek
  • komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
  • vyhodnocovanie požiadaviek z okolitých zdrojov
  • tvorba štruktúrovanej dokumentácie
  • spolupráca so systémovými a softvérovými architektmi
  • podpora projektových manažérov pri vyhodnocovaní aktivít
  • práca s dátami v súlade s UML a BPML štandardmi
  • podpora vývojárskych a Quality Assurance tímov (napr. kontrola testovacích prípadov)

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať:
  • predošlá pracovná skúsenosť na podobnej pozícií
  • vzdelanie v oblasti IT
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • skúsenosť s life cycle projektmi
  • analytické myslenie
  • komunikačné schopnosti
  • pro-klientsky prístup

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Analytik | IT Analyst