Security application administrator pre CyberArk

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 200 - 3 000 €
Práca z domu
Čiastočná práca z domu
Ref. Č.
1-16-39788-10

Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme skúseného aplikačného administrátora pre platformu CYBERARK, zameranú na softvérové riešenia v rámci access managementu. Ponúkame aj možnosť práce z domu.

Náplň práce:

  • prevádzka systému PAM (privileged account management) vrátane 24/7 pohotovostnej služby (on call duty 1 týždeň v mesiaci)
  • inštalácia bezpečnostných opráv (patching), nových verzií platformy CyberArk a produktov tretích strán
  • vývoj / údržba skriptov používaných pri automatizácii
  • zapojenie nových používateľov do využívania systému PAM (podľa štandardných postupov) a pomoc pri zaškolení
  • riešenie incidentov a konzultovanie s používateľmi na denno-dennej báze
Požiadavky

Požiadavky:

  • aspoň 3 ročné skúsenosti so správou Windows serverov a základné skúsenosti so správou Linux serverov
  • skripting skills v Powershell/Bash
  • základná znalosť sieťovej oblasti – firewally, switching, routing
  • znalosť anglického ALEBO nemeckého jazyka na úrovni B2

Výhodou ale nie podmienkou je:

  • skúsenosť so CyberARK platformou
  • skúsenosť s PAM (Privileged Access Management)
Benefity

Benefity:

  • ročné finančné bonusy
  • možnosť práce z domu
  • preplácané jazykové kurzy a certifikácie
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom