pripája sa...

Scala developer_stačí aj skúsenosť s Javou!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 2 500 EUR
Publikované 10 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-31485

Láka Ťa funkcionálne programovanie a hľadáš príležitosť, kde by si sa mu mohol naplno venovať?

Pridaj sa do tímu skúsených developerov, kde dostaneš veľa možností napredovať a robiť, čo Ťa baví!

Náplň práce:

  • zodpovednosť za celý životný cyklus vývoja aplikácie
  • programovanie v Scale, prípadne v Jave
  • podieľanie sa na vývoji webovej aplikácie postavenej na microservises architektúre
  • zapojenie sa do testovanie aplikácie

Požiadavky

  • aspoň 2 ročné profesionálne skúsenosti ako Java alebo Scala developer
  • znalosti alebo motivácia sa venovať Scale
  • aktívna angličtina

Benefity

  • možnosť home-officu
  • flexibilný pracovný čas
  • množstvo firemných akcií
  • rôzne benefity na výber

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Java | Scala | Programmer