pripája sa...

SAP RETAIL konzultant

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 500 EUR
Publikované 20 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-31064

Príležitosť pracovať na SAP procesoch v maloobchode! Zapoj sa do projektu implementácie Retail modulu!

Náplň práce:

  • konzultácie pre SAP Retail po nedávnej implementácii
  • riešenie problémov ohľadom SAP Retail modulu
  • konfigurácie systémov
  • tvorba špecifikácií pre programátorov
  • vytváranie iDoc
  • podieľanie sa na change managemente
  • zabezpečenie bezproblémovej komunikácie s inými modulmi - najmä SD a FI

Požiadavky

  • aspoň 2 roky skúseností ako SAP konzultant
  • záujem naučiť sa modul Retail (skúsenosť so SAP Retail je veľkou výhodou)
  • skúsensoť s inými SAP modulni (SD alebo FI)
  • skúsenosť s iDocs
  • aktívna angličtina

Benefity

  • 13.plat a ďalšie finančné odmeny
  • príspevok na dopravu
  • široký balík rôznych benefitov (športové, zdravotné, poistenie atď).

IT a telekomunikace | Konzultácie | Konzultant | SAP | IT Consultant