pripája sa...

SAP PP/PM Konzultant_medzinárodné projekty

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 1 400 - 2 500 EUR
Publikované 27 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-30168

Máš chuť cestovať a nestíhaš kvôli práci? Zároveň sa ti nechce dochádzať za prácou do Bratislavy?

Teraz sa otvára nová príležitosť v Trnave!

Náplň práce:

  • spolupráca na implementačných SAP projektoch po celom svete
  • aktívne podieľanie sa na medzinárodných projektoch - cestovanie cca 50%
  • podpora pri zavádzaní SAP PP a SAP PM modulov
  • podpora pri zmenách procesov v PP/PM
  • školenie užívateľov

Požiadavky

  • aspoň 2 ročná skúsenosť ako SAP konzultant
  • pokročilá znalosť výrobných procesov
  • skúsenosť so SAP PP
  • skúsenosť s PM alebo MM modulom výhodou
  • ochota cestovať
  • aktívna angličtina alebo nemčina

  • možnosť vyššieho finančného ohodnotenia ako uvádzaný plat vďaka príplatkom za služobné cesty
  • sociálny program
  • možnosť ďalšieho kariérneho rastu

IT a telekomunikace | Konzultácie | Konzultant | SAP | PP | PM | IT Consultant