SAP Basis KONZULTANT + L3 SUPPORT

Trvalý pracovný pomer
Mzda
3 000 - 4 000 €
Ref. Č.
1-10-34003

Svetový líder v oblasti priemyslu hľadá SAP Špecialistu, ktorý sa stane súčasťou moderného IT sektoru s dlhoročnou svetovou tradíciou.

Náplň práce:

  • podpora SAP na úrovni L3 - podpora kritického change manažmentu
  • účasť na novom projekte v rámci heterogénnej migrácie (Oracle - HANA)
  • inštalácie, patching, ticketing na vyššej úrovni
  • on-calls (1 týždeň v mesiaci - veľmi zriedkavé situácie - iba v prípade dôležitých releasov, kritických situácii - priemerne 4 cally do roka)
  • príležitostné cestovanie do zahraničia (2x do roka) v rámci spolupráce so zahraničnými tímami
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • expertnú znalosť SAP Basis
  • plynulú znalosť anglického jazyka (kolaborácia s tímami v zahraničí)
  • 13. plat (fix) + 14. plat (bonus) - 15-30% hrubej ročnej mzdy
  • 24 Home Office ročne - 2 dni/mesiac
  • Plne hradené Gastro lístky (aj počas dovolenky, PN alebo štátneho sviatku)
  • 400€ ako nefinančný benefit (kafetéria plus)
  • 3x sick days/rok
  • Po 5 rokoch 100€ navyše ako nefinančný benefit
  • Flexibilná pracovná doba (fix od 9:00 do 15:00)