SAP PM SENIOR KONZULTANT

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 600 - 4 000 €
Ref. Č.
1-16-36073-9

Do globálnej spoločnosti hľadáme SAP PM senior konzultanta, ktorého náplňou práce bude:

  • implementácia nových riešení
  • starostlivosť a údržba existujúcich riešení v SAP PM module
  • návrh, vývoj, konfigurácia, dokumentácia a testovanie riešení v SAP podľa funkčných a technických požiadaviek
  • úzka komunikácia s tímom developerov
  • komunikácia a budovanie vzťahov s klientmi
  • poskytovanie expertízy a dohľadu nad SAP procesmi
  • inovácie existujúcich procesov z funkčného a technického hľadiska
Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:

  • pracovné skúsenosti v SAP PM module
  • skúsenosti s implementáciou, prispôsobením a správou SAP PM modulu
  • ABAP znalosti- debugging
  • prehľad v SAP architektúre
  • komunikatívnu znalosť anglického jazyka (B2)
  • ochotu príležitostne cestovať
  • schopnosť riešiť problémy a proaktíny prístup
Benefity

Benefity:

  • preplatené nadčasy/ extra dovolenka za odpracované nadčasy
  • 3dni extra dovolenky
  • flexibilná pracovná doba a možnosť pracovať z home office
  • kontinuálny mentoring a poradenstvo v kariérnom vývoji
  • poskytovanie pravidelných hodnotení a podpory pracovného výkonu
  • vzdelávanie, tréningy a školenia
  • kafeteria- s možnosťou vytvoriť si budget na základe vašich preferencií
  • odmeny za znalosť/využívanie nemeckého jazyka (až do 400€ mesačne)
  • referal program- odmeny za lojalitu
  • transparentnosť štruktúry bonusov
  • možnosť pracovať na projektoch v zahraničí
  • multisport karta
  • sick days
  • rodinné bonusy