pripája sa...

SAP PI Konzultant

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 3 000 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-29603

Hľadám skúseného SAP PI konzultanta, ktorý má záujem viac sa venovať technických úlohám či ABAPu.

Náplň práce:

  • podieľanie sa na interných medzinárodných projektoch spoločnosti
  • návrh nových riešení v SAP PI
  • change a incident management
  • podpora ďalších integrovaných systémov (Oracle, DB2 a HANA)
  • príprava upgradov a patchov pre SAP NetWeaver

Požiadavky

  • aspoň 4 roky skúseností so SAP PI/SAP XI
  • aktívna angličtina

Benefity

  • nadštandardné finančné ohodnotenie
  • možnosť kariérneho rastu
  • vzdelávanie
  • sickdays
  • permanentka do športových zariadení

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Vývoj sw a analýza | Analytik | Administrátor / správce | SAP | IT Consultant