pripája sa...

SAP MM konzultant

Lokalita Bratislava
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-27388

Pre spoločnosť poskytujúcu komplexné riešenia v oblasti big data, cloudu a bezpečnosti hľadáme SAP MM špecialistu. Ponúkame dynamickú prácu konzultanta a aplikačného experta, s možnosťou profesionálneho rastu ako delivery lead.

Náplň práce:

  • spolupráca na implementačných a vývojových SAP projektoch
  • analýza požiadaviek od klienta a plánovanie technického aj funkčného riešenia
  • príprava školení a manuálov pre klienta v procese implementácie
  • poskytovanie aplikačnej podpory vrámci modulov: MM, PP, PM, SD a WM

Požiadavky

  • pokročilé skúsenosti s aplikačnou podporou pre SAP
  • základné znalosti logistických procesov
  • ABAP - základy bug fixingu
  • skúsenosti s modulmi PP, PM, SD
  • analytické myslenie a orientácia na vyriešenie problému

Benefity

  • technické školenia a tréningy
  • plán kariérneho rastu
  • nadštandardné platové podmienky
  • príspevok na životné poistenie
  • jazykové kurzy

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Konzultácie | Správa systému a hw | Konzultant | Administrátor / správce | Podpora | 2. linia | MM | SAP | IS Support