pripája sa...

SAP IDENTITY & AUTHORIZATION CONSULTANT

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 2 700 EUR
Publikované 19 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32724

Pre SSC centrum, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v segmente kozmetiky a drogérie, hľadáme medior SAP Identity&Authorization Konzultanta, ktorý bude pokrývať viacerých userov na nadnárodnej úrovni.

Náplň práce:

  • manažment a koordinácia procesov súvisiacich s identity&authorization na SAP platforme
  • manažment špeciálnych prípadov a re-certifikácii na SAP platforme
  • podpora procesov v rámci aplikačného manažmentu
  • koordinácia niektorých procesov v rámci bezpečnosti na platforme SAP
  • komunikácia s dodávateľmi aj s internými klientmi, a ich podpora v rámci SAP - komunikácia aj v anglickom jazyku (klienti sú z medzinárodného prostredia)

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • aspoň 2-ročné skúsenosti v rámci autorizačných procesov a ich manažment na SAP platforme
  • dobrá znalosť SAP platformy na komplexnej úrovni
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni

Benefity

  • 13. plat
  • Performance bonus (110%) + Refferal bonus
  • 5 sick days
  • Home office
  • Extra príspevok na stravné lístky
  • Kafetéria benefit system
  • Firemná škôlka
  • Ročný zdravotný balíček

IT a telekomunikace | Konzultácie | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Konzultant | SAP | IT Consultant