pripája sa...

SAP FI konzultant - transformačné projekty

Lokalita Bratislava
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-11-28544

Pre dlhodobý projekt transformácie a migrácie dát na novú SAP platformu hľadáme skúsených SAP FI konzultantov. Táto pozícia bude tá správna výzva pre všetkých s rozsiahlou znalosťou účtovných procesov a taktiež SAPu.

Náplň práce:

  • analyza aktualnej situacie a navrh adekvatnych rieseni
  • zodpovednost za cely proces implementacie riesenia
  • nastavenie celeho GL procesu
  • praca vramci vsetkych SAP FI procesov: GL, AP, AR
  • testovanie vramci SAP FI
  • podpora medzinarodnych timov - prilezitostne cestovanie

Požiadavky

  • skusenost ako GL alebo ekonomicke vzdelanie
  • skusenost ako SAP konzultant

Benefity

  • extra dovolenka
  • finančné benefity a bonusy
  • balíček benefitov orientovaný na rodinu
  • príspevok na šport

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

IT a telekomunikace | Konzultácie | Konzultant | FI | SAP | IT Consultant