pripája sa...

SAP FI Konzultant_inhouse projekty

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 3 300 EUR
Publikované 14 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-31482

Hľadáte spoločnosť, kde sa budete ďalej rozvíjať ako SAP FI konzultant? Chcete využívať angličtinu a pracovať na inhouse projektoch?
Máme pre Vás príležitosť pracovať ako SAP FI Konzultant pre IT servisné centrum medzinárodnej poisťovne.

Náplň práce:

  • podpora na 2. a 3. úrovni pre SAP FI
  • spolupráca na medzinárodných implementačných a rozvojových projektoch
  • zodpovednosť za konfiguráciu a testovanie nových funkcionalít SAP FI
  • údržba systému
  • riešenie chýb a problémov
  • príprava dokumentácie k zmenám a úpravám
  • školenie používateľov
  • cestovanie v menšej miere

Požiadavky

  • aspoň 3 ročné profesionálne skúsenosti ako SAP FI konzultant
  • široký prehľad v účtovníckych procesoch
  • aktívna angličtina na profesionálnej úrovni

Benefity

  • finančné bonusy
  • možnosť kariérneho rastu
  • vzdelávanie
  • sickdays
  • permanentka do športových zariadení

IT a telekomunikace | Konzultácie | Konzultant | SAP | FI | IT Consultant