pripája sa...

SAP consultant - SD, CO

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 1 500 EUR
Publikované 23 dňami
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-10-32619

Pre nášho klienta medzinárodnú spoločnosť hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu SAP consultant - SD, CO

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:

  • vývoj inovatívnych koncepcí a implementácia sofistikovaných poradenských riešení v oblasti Supply Chain Management
  • vyhodnocovanie a definovanie procesných KPI, podpora ich trvalo udržateľnej implementácie a proaktívna podpora procesu zmien na oddeleniach
  • samostatná optimalizácia SAP ERP modulov - SAP SD, QM, CO a následná implementácia inovácií v existujúcom systéme na pozadí S4HANA
  • Práca v tíme formou poradenstva medzi predajom a distribúciou a ostatnými oblasťami - najmä logistika, kvalita, kontrola, zákaznícky servis

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:
  • minimálne 2 ročná prax a preukázateľné znalosti v SAP SD alebo CO module
  • skúseností s poskytovaním poradenstva - znalosti podnikových procesov vo výrobe - automotive výhodou
  • plynulá znalosť anglického jazyka
  • ochota cestovať
  • analytické myslenie

Benefity

  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
  • možnosť práce z domu
  • 13. plat do výšky 100%

IT a telekomunikace | Konzultácie | Kľúčový užívateľ | SAP | IT Consultant