pripája sa...

SAP BW ENGINEER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 3 000 - 4 000 EUR
Publikované 5 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32906

Príležitosť pre Medior-Senior Data Engineerov, ktorí majú záujem o interné projekty v IT servisnom centre medzinárodnej spoločnosti.

Náplň práce:

  • podieľanie sa interných projektoch v rámci SAP business warehouse
  • L2/L3 support v rámci nových
  • konzultácia a podpora biznisu
  • dizajn a vývoj riešení, implementácia riešení

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • aspoň 4 roky skúseností so SAP BW
  • skúsenosť s data extraction, a data modelling
  • aktívna angličtina

Benefity

  • možnosť kariérneho rastu
  • vzdelávanie
  • 5 sickdays
  • permanentka do športových zariadení

IT a telekomunikace | Konzultácie | Správa systému a hw | Konzultant | Podpora | Inžinier | SAP | BW/BI | IT Consultant