pripája sa...

SAP BW

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 3 500 EUR
Publikované 6 mesiacmi
Kontakt Tuček Juraj
Ref. Č. 1-10-31572

SAP BW inžinier pre jednu z najväčších svetových finančných inštitúcií ktorá ponúka správu finančných prostriedkov a bankové a poistné služby.

Náplňou práce bude:

  • L2/L3 support pre bežiace služby a participácia na nových riešeniach pre interných zákazníkov
  • konzultácia a support biznis oddelení
  • návrh, vývoj, test a implementácia riešení

Požiadavky

  • 3 roky SAP BW skúseností (7.3. a vyššie)
  • znalosť iných SAP modulov výhodou
  • znalosť data extraction a data modelling primárne FI/CO oblasť
  • schopnosť čítať/pochopiť ABAP kód
  • plynulá angličtina

Benefity

  • možnosť kariérneho rastu
  • vzdelávanie
  • sickdays
  • permanentka do športových zariadení

IT a telekomunikace | Konzultácie | Konzultant | SAP | IT Consultant