pripája sa...

SAP Authorization Specialist

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 800 EUR
Publikované 6 mesiacmi
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-31559

Hľadám skúseneho SAP špecialistu, ktorý je expertom na oblasť autorizácií.
Ide o neštandardnú pozíciu na slovenskom trhu - avšak skvelú príležitosť pre kandidáta, ktorý ma zaujem venovať sa len autorizáciám. Pozícia umožňuje pracovať v medzinárodnej technologickej/IT spoločnosti, ktorá prechádza na novú SAP platformu.

Náplň práce:

  • zodpovednosť za nastavovanie prístupov a autorizácii pre SAP používateľov
  • údržba nastavení účtov a autorizácií
  • testovanie rolí
  • riešenie problémov s autorizáciami
  • monitoring autorizácií
  • podieľanie sa na reportingu ohľadom autorizácií a prístupov

Požiadavky

  • aspoň 3 ročné skúsenosti v IT oblasti
  • expertné skúsenosti so SAP authorizations
  • skúsenosti s komplexným nastavovaním SAP prístupov
  • aktívna angličtina

Benefity

  • dni plateného voľna navyše
  • príležitostný home office
  • sick days
  • finančné bonusy
  • príspevok na šport a kultúru

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Podpora | SAP | Bezpečnosť | IS Support