pripája sa...

SAP ANALYTIK

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23473

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii SAP ŠPECIALISTU!

Náplň práce:

  • Správa programu SAP
  • Konzultácie, poradenstvo a podpora pre užívateľov SAP na všetkých úrovniach
  • Implementácia zmien do programu SAP podľa požiadaviek užívateľov
  • Vývoj nových programov a zostáv v ABAP
  • Zadávanie nových funkcií do SAP
  • Konzultácia pre implementačné projekty v zahraničných závodoch

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • VŠ vzdelanie v oblasti IT
  • Hlboká znalosť SAP na užívateľskej a programovej úrovni (všetky moduly)
  • Skúsenosti z výrobnej spoločnosti alebo zo spoločnosti zaoberajúcej sa implementáciou SAPu
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Znalosť ABAP veľkou výhodou

Spoločnosť ďalej ponúka flexibilný pracovný čas, 13. plat, kvalitný zaškoľovací proces, zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Konzultácie | Vývoj sw a analýza | Administrátor / správce | Programátor / vývojář | SAP | Programmer