pripája sa...

SAP ABAP Developer

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 3 500 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-29690

Staň sa súčasťou novej konzultačnej spoločnosti ako ABAP developer!

Náplň práce:

  • vývoj v ABAPe najmä pre SAP moduly MM/WM/PP/PM/QM
  • práca s web technológiami (napr. SAP Gateway, SAP UI5)
  • podieľanie sa na implementačných projektoch
  • spolupráca s funkčnými konzultantami
  • cestovanie okolo 20%

Požiadavky

  • aspoň 2 roky skúseností s ABAP vývojom
  • znalosť logistických/výrobných SAP modulov (MM, WM, PP, PM, QM)
  • aktívna angličtina
  • znalosť angličtiny je veľké plus
  • ochota cestovať

Benefity

  • možnosť SAP certifikácií
  • home-office (1-2 dni týždenne)
  • možnosť vybrať si benefity
  • parkovanie hradené zamestnávateľom

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | ABAP | SAP | Programmer