pripája sa...

Samostatný účtovník

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR
Publikované 5 dňami
Kontakt Kažimírová Kristína
Ref. Č. 1-11-31506

Ak ste dynamický komplexný účtovník, ktorý sa rýchlo adaptuje na zmeny a veríte, že by ste zvládli nastaviť nové účtovné oddelenie, neváhajte nám zaslať Váš životopis.

Náplň práce:

  • Kompletné vedenie účtovníctva pre slovenskú pobočku
  • Nastavenie účtovných procesov od úplného začiatku
  • Zodpovednosť za daňové závierky

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne 3ročná prax samostatného komplexného účtovníka
  • Znalosť slovenských účtovných štandardov a IFRS
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka- plynulá verbálna komunikácia

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Komplexný | Senior | Chief Accountant