pripája sa...

Technicko - obchodný referent

Lokalita Trenčín
Platové ohodnotenie 900 - 1 050 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Otrusina Michaela
Ref. Č. 5-13-29983

Máš rád AUTÁ, ľudí, komunikáciu, proaktívny prístup k práci? Si technický typ a rád sleduješ novinky v oblasti motorizmu? Potom je tu príležitosť pre teba uplatniť svoje zručnosti a kvality v spoločnosti na pozicii "Technicko - obchodný referent" a denne pracovať v príjemnom prostredí a priateľskom kolektíve.
Môžeš byť aj čerstvý absolvent VŠ, ak si počas štúdia aktívne brigádoval v administratíve a komunikval s ľuďmi v cudzom jazyku.
Poď do toho s nami! :)

Pracovná náplň:

  • Koordinácia a komunikácia s členmi obchodného oddelenia a materskou spoločnosťou
  • Aktívna komunikácia s veľkoobchodnými zákazníkmi, riešenie ich dopytov, reklamácií, poradenstvo
  • Spolupráca pri príprave cenových ponúk
  • Kooperácia s dodávateľmi logistických služieb
  • Aktívna práca s PC/ najma excel (kontingečné tabuľky, vyhľadávanie, vlookup)
  • Komunikácia s materskou spoločnosťou s možnosťou využitia cudzích jazykov ( AJ, NJ)
  • Správa tovarových kariet, príprava podkladov k cenníkom
  • Ostatné súvisiace činnosti na obchodnom oddelení

Požiadavky

  • Min. SŠ vzdelanie s maturitou
  • Vodičský preukaz - aktívny vodič
  • Technicky orientovaná osobnosť
  • Prax v administratíve, obchode, marketingu, prípadne v podobnom prostredí vítaná
  • AJ alebo NJ komunikatívna úroveň
  • Znalosť MS Office (Excel - pokročilá úroveň)
  • Príjemné vystupovanie, analytické myslenie, otvorený, zodpovedný a komunikatívny typ
  • Schopnosť riešiť viac úloh súčasne, tímový hráč

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
+ 13. plat

Business Support Center | Obchod a marketing | Administratíva | Zákaznícky servis | Marketing | Obchod | Administratívny pracovník | Špecialista | Pracovník technickej podpory | Excel | Kontingenčné tabuľky | Makrá | Reportovanie | Marketing communication