Salesforce Programátor

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 500 €
Ref. Č.
1-16-41242
Popis práce

Máš skúsenosti s vývojom Salesforce platformy?

Ako Salesforce programátor budeš zodpovedný za premenu vízie produktu na fungujúci produkt.

Budeš vyvíjať, prispôsobovať, vylepšovať funkcie a čiastočne administrovať platformu Salesforce a pracovať prevažne s produktami Experience Cloud a Service Cloud.

Náplň práce:

  • Využívanie programovacieho jazyka Apex, Lightning Components a Visualforce na rozšírenie Salesforce na podporu obchodných požiadaviek.
  • Vývoj aplikácií, vrátane základných stránok Visualforce/Lightning, Lightning Web Components, asistovanie pri implementácii a nasadení aktualizácií do existujúcich aplikácií a kódu.
  • Snaha o programovanie osvedčených postupov a kvality údajov.
  • Poskytovanie nepretržitej technickej podpory pre existujúce prispôsobenia a konfigurácie používané na platforme Salesforce.
  • Vývoj v produktoch Service Cloud a Experience Cloud.
Požiadavky
  • Minimálne 2 roky skúseností ako Salesforce programátor.
  • Skúsenosti so Service Cloud, Experience Cloud.
  • Pokročilé skúsenosti s vývojom Salesforce so silným zameraním na vývoj v jazyku Apex a Visualforce alebo Lightning Component.
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni C1 – na komunikatívnej aj písomnej báze.
Benefity
  • 3 dni dovolenky navyše
  • 2 dni Sick Day
  • Príspevok do 3. piliera – Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Jazykové kurzy
  • Multisport karta
  • Referral Bonus
  • Preplácanie nadčasov
  • Teambuilding, firemné večere, Vianočná párty