pripája sa...

Salesforce developer

Lokalita Bratislava
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Kubín Juraj
Ref. Č. 1-10-25365

Úspešná zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti nehnutelností hľadá do svojho práve vznikajucého tímu v Bratislave SALESFORCE DEVELOPER-a.

Náplň práce:

  • vývoj, testing, implementácia Salesforce software-u
  • systémová administrácia a vedenie dokumentácie
  • implementácia a vývoj nových funkcionalít
  • práca so Salesforce produktami, change management

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:
  • vzdelanie v oblasti IT
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • pracovná skúsenosť so Salesforce na úrovni developera
  • skúsenosť s Agilnými metodológiami výhodou
  • skúsenosť s integráciou dát a data manažment
  • skúsenosť s objektovo orientovaným programovaním a s Apex, Visualforce, Force.com

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Programmer