pripája sa...

SALES SUPPORT ADMINISTRATOR

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 400 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-19-30692

Ak by si chcel pracovať v známej medzinárodnej spoločnosti, v mladom a dynamickom prostredí a zároveň ťa zaujíma oblasť sales, pošli nám svoje CV ! Budeš administratívne podporovať cca 10 - 15 členný tím a ak budeš šikovný, môžeš postúpiť na vyššiu pozíciu v rámci tímu.

Náplňou práce na pozícii SALES SUPPORT ADMINISTRATOR je:

  • Príprava rôznych obchodných dokumentov - objednávky, cenové ponuky a kalkulácie
  • Práca v internom systéme s obchodnými dátami
  • Podpora pre lokálny bratislavský tím, ale aj spolupráca s obchodnými oddeleniami v EMEA regióne
  • Aktívne využívanie MS Excel - dáta, analýzy, reporty
  • Plánovanie meetingov, organizácia spolupráce medzi rôznymi oddeleniami

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Predchádzajúce administratívne pracovné skúsenosti, min. 1 rok
  • Skúsenosť s prácou v medzinárodnom prostredí veľkou výhodou
  • VŠ vzdelanie
  • Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B2
  • Znalosť práce s MS Office, predovšetkým MS Excel
  • Spoľahlivosť
  • Tímový duch
  • Príjemná komunikácia

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:
  • Jazykové kurzy
  • Nadštandardné preplácanie nadčasov
  • 5 dní 100% hradenej PN
  • Vstupenky do kina
  • Poukazy do fitnescentra
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Teambuildingové akcie

Business Support Center | Administratíva | Administratívny pracovník | Excel | Reportovanie | Spracovania dát | Administration