Sales Support

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 500 €
Ref. Č.
1-23-40278

Chceš pracovať pre jedného z TOP zamestnávateľov na Slovensku? Staň sa súčasťou dynamického obchodného tímu modernej spoločnosti. Ak Ti anglický jazyk nerobí problém a chcel by si komunikovať s klientmi spoločnosti po celom svete, zareaguj nám svojim životopisom!

Tvoja náplň práce:

  • Administratívna podpora pri uskutočňovaní predaja v zahraničí
  • Zabezpečenie prehľadu výsledkov z predaja
  • Príprava reportov a zmlúv
  • Sledovanie plnenia zmlúv, obratu a sťažností
Požiadavky

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie
  • Skúsenosť na administratívnej pozícií min. 1 rok
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni min. B2 je PODMIENKOU!
  • Znalosť MS Office
  • Komunikačné schopnosti