pripája sa...

Obchodný zástupca - ropné produkty - PRÁCA Z DOMU

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR
Publikované 17 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-32328

Ak máte skúsenosti v oblasti obchodu, baví vás akvizícia, ste technicky orientovaný, tak potom hľadáme práve Vás.

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU pre priemyselné oleje a mazivá.

Čo bude vašou pracovnou náplňou?

  • akvizícia nových klientov v oblasti - strojársvo, gumársky priemysel, potravinársky, papierenský textilný priemysel a podobne v rámci Bratislavského a Trnavského kraja
  • starostlivosť o pridelených zákazníkov
  • pracovné stretnutia
  • prezentovanie produktov a spoločnosti
  • zistenie potrieb zákazníka
  • cenotvorba, príprava zmluvy
  • testovanie produktov
  • spolupráca s distribútormi

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • skúsenosti v oblasti predaja ropných produktov PODMIENKA
  • skúsenosti v oblasti ropných produktov a mazív výhodou
  • znalosť cudzieho jazyka výhodou - nie podmienkou
  • obchodnícke skúsenosti

Benefity

  • práca formou Home Office - na Slovensku nemajú kanceláriu
  • Auto aj na súkromné účely
  • Multisport karta
  • 25 dní dovolenky
  • jazykové kurzy
  • životné poistenie

Obchod a marketing | Obchod | Obchodný zástupca | Akvizícia | B2B | Automobilový priemysel | Chémia | Servis / služby | Priemysel | Stavebníctvo | Stroje | Technický | Sales representative