pripája sa...

SALES MANAŽÉR - v oblasti náhradných dielov

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 200 - 2 400 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-30308

Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby úžitkových vozidiel hľadáme SALES MANAŽÉRA, ktorý bude zodpovedný za oblasť náhradných dielov.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • zodpovednosť za plnenie plánov
  • návštevy dôležitých zákazníkov
  • komunikácia a starostlivosť o tím predajcov - ich motivovanie, podpora, zaškolenie
  • nastavovanie plánov a zodpovednosť za ich naplnenie
  • podielanie sa na marketingových aktivitách
  • analýza trhu, návrh aktivít na zlepšenie predajnosti
  • reprezentovanie spoločnosti

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • SŠ/ VŠ štúdium
  • minimálne 3 ročné skúsenosti v oblasti obchodu
  • skúsenosti s predajom náhradných dielov v oblasti automotive
  • výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • flexibilita, iniciatíva, motivácia
  • znalosti Microsoft Office - word, excel, powerpoint
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • ochota cestovať

Benefity

  • možnosť home office
  • auto
  • telefón
  • týždeň dovolenky naviac
  • a mnoho iného

Obchod a marketing | Obchod | Account manager | Manažér | Manažér klúčových klientov | Vedenie ľudí | Vedúci tímu | Akvizícia | Automobilový priemysel | B2B | Sales manager