pripája sa...

Sales Manager v Energetike

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 000 EUR
Publikované 3 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-31550

Popis Práce

Máte skúsenosti v oblasti energetiky? Obchod máte v krvi?

Pre svetového lídra v oblasti jadrovej energie hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu SALES MANAGER.

Čo bude vašou pracovnou náplňou?

  • zodpovednosť za rozšírenie portfólia klientov na Slovensku
  • akvizícia a starostlivosť o existujúcich klientov
  • zodpovednosť za slovenský trh v oblasti elektrární a MaR
  • podieľanie sa na tendroch
  • prezentovanie spoločnosti

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • skúsenosti v oblati OBCHODU
  • skúsenosti v oblasti ENERGETIKY
  • komunikatívnu úroveň ANGLICKÉHO JAZYKA
  • podieľanie sa na TENDROCH

Obchod a marketing | Obchod | Account manager | Manažér klúčových klientov | Obchodný zástupca | Akvizícia | B2B | Electro (VO/MO) | Energetika | Sales representative