pripája sa...

SALES MANAGER (hutnícky materiál)

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 3 dňami
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 21472

Ponúkame príležitosť pre skúsených obchodníkov, sales managerov a key account managerov v oblasti technického predaja.
V prípade, že máte požadované skúsenosti na podobnej pozícii pošlite nám svoj životopis a my Vás zaradíme medzi vhodných kandidátov na pozíciu SALES MANAGER.

Náplňou Vašej práce bude:

  • vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v regiónoch TN a ZA kraja
  • analýza trhu a jeho potenciálu
  • obchodné rokovania s členmi TOP manažmentu zákazníkov
  • zodpovednosť za prípravu a prezentáciu rámcových zmlúv u zákazníka
  • príprava podkladov a aktívna účasť na tendroch
  • príprava cenových ponúk, cenová negociácia
  • spolupráca pri tvorbe sales plánov v spolupráci s obchodným riaditeľom spoločnosti
  • forecasting
  • reporting zahraničnému vedeniu

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie, technického alebo strojárskeho zamerania
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka PODMIENKOU
  • min 3 roky praxe na pozícii Obchodný manažér, Sales Manager, Key Account Manager v oblasti technického predaja
  • samostatnosť
  • vysoké pracovné nasadenie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Obchod a marketing | Obchod | Account manager | Manažér klúčových klientov | Produktový manažér | Obchodný zástupca | Regionalny manažér | Akvizícia | B2B | Priemysel | Sales representative