pripája sa...

Administratívna podpora obchodného oddelenia

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 300 EUR
Publikované 17 dňami
Kontakt Eva Kusá
Ref. Č. 4-26-32467

Do Sales tímu nášho klienta hľadáme šikovnú posilu. Pokiaľ ste orientovaný na oblasť obchodu a chcete sa v tejto sfére rozvíjať, čaká na Vás mladý a dynamický tím, ktorý Vás naučí všetko potrebné. Ak hovoríte plynule po anglicky a rádi pracujete s dátami pošlite nám svoje CV ! Budeme sa tešíť !

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

  • 70% administratíva, 30% komunikácia
  • Práca s veľkým množstvom dát v programe MS Excel - aktívne využívanie v/h lookup a kontingenčných tabuliek
  • Priama podpora celého oddelenia Sales
  • Komunikácia s inými oddeleniami v rámci spoločnosti a so zákazníkmi mimo spoločnosti
  • Aktívna spolupráca na rôznych projektoch
  • Ad-hoc reporting a úlohy od nadriadeného

Dĺžka kontraktu: 10 mesiacov s možnosťou predlženia

Požiadavky

Vhodný člen nášho tímu by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Stredoškolské alebo bakalárske vzdelanie
  • Predchádzajúca skúsenosť v oblasti Sales (aj počas štúdia) veľkou VÝHODOU
  • Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B2
  • Aktívna znalosť MS Excel (využívanie v/h lookup, kontingenčné tabuľky)
  • Ochota vzdelávať sa v oblasti technológií
  • Analytické myslenie - schopnosť spracovávať množstvo dát
  • Proaktívny prístup k práci
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Orientácia na detail
  • Tímový duch

Spoločnosť okrem medzinárodného prostredia a stabilného postavenia na trhu ponúka zaujímavý balíček benefitov:
  • Vstupenky do kina
  • Poukazy do fitnescentra
  • Možnosť home office
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Teambuildingové akcie

Business Support Center | Obchod a marketing | Administratíva | Obchod | Špecialista | Podpora predaja | Excel | Sales Officer