pripája sa...

SALES ADMIN REPRESENTATIVE - v rámci dvoch krajín

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 4 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-29806

Baví ťa obchod? Cestovanie ťa neláka, ale radšej preferuješ pohodlie svojej kancelárie a komunikáciu s klientmi výhradne telefonicky alebo prostredníctvom emailu?
Naštartuj svoju kariéru u popredného poskytovateľa riešení a služieb v automobilovom priemysle!

Aktuálne obsadzujeme pozíciu SALES ADMIN REPRESENTATIVE.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Vyhľadávanie nových príležitostí na Slovensku a Česku
  • Prezentácia produktov spoločnosti
  • Telefonická/ emailová komunikácia so zákazníkmi, riešenie požiadaviek zákazníka
  • Administratívna podpora, fakturácie, reportovanie
  • Podpora, starostlivosť a zaškolovanie zákazníkov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • SŠ/ VŠ vzdelanie
  • Prax na obchodnom oddelení výhodou
  • Skúsenosti a znalosti v oblasti automotive výhodou
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie, chuť učiť sa nové veci
  • Skúsenosti v oblasti fakturácie výhodou

Benefity

  • Práca v dynamickom kolektíve
  • Zaujímavý zamestnanecký program
  • Možnosť využívania a zdokonalovania anglického jazyka
  • Kariérny rast v rámci spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Obchod a marketing | Obchod | Lovec | Obchodný zástupca | Akvizícia | Automobilový priemysel | Sales representative