pripája sa...

ROZPOČTÁR (vodohospodárske technológie)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 2 500 EUR
Publikované 14 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-31224

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii ROZPOČTÁR.
Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti vodohospodárstva. Vhodnému kandidátovi sa otvára možnosť prehĺbiť svoje znalosti, nielen pri tvorbe rozpočtov ale dostanete príležitosť rozvíjať sa v oblasti nákupu.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zostavovanie cenových kalkulácií
  • Kontrola stavebných rozpočtov a cenových ponúk
  • Dopytovanie materiálu a technológií
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Analýza cien dodávateľov
  • Evidencia cenových kalkulácii
  • Vyhľadávanie nových dodávteľov
  • Vyjednávanie cien
  • Účasť na obhliadkach stavby

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie stavebného alebo strojno-technologického zamerania
  • Skúsenosť s rozpočtovaním stavieb VÝHODOU
  • Skúsenosť s vodohospodárskymi stavbami veľkou VÝHODOU
  • Prax s prípravou ponúk a cenovými kalkuláciami
  • Samostatnosť, precíznosť, tvorivosť a chuť pracovať
  • Znalosť CENKROS VÝHODOU nie podmienkou
  • Analytické a matematické myslenie
  • Skúsenosť so zrátavaním potrubných rozvodov veľkou VÝHODOU

Benefity

  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť home office
  • Práca v stabilnej spoločnosti

Stavebníctvo | Voda | Pozemné | Životné prostredie | Technik | Asistent / asistentka | Inžinier | Cenkros | Potrubie | Príprava | Cost accountant